Odbierz BEZPŁATNĄ lekcję
'Technika piłowania sztucznych paznokci'

Witaj, jestem Viktoriia Klopotova.

Moja przygoda w branży paznokci rozpoczęła się w 1997 roku, bez żadnej wcześniejszej wiedzy ani doświadczenia. Za zabieg przedłużania paznokci trwający 3 godziny otrzymywałam zaledwie 20$. Oczywiście, takie zarobki nie wystarczały na rozwój biznesu ani życie osobiste. Dziś jestem uznawaną za jedną z najlepszych światowych ekspertek w dziedzinie paznokci, potrafiącą wykonać mistrzowsko konstrukcyjny French w godzinę. Dzięki wybudowanemu biznesowi osiągam miesięczne dochody na poziomie sześciu cyfr.

Jak to osiągnęłam?

Opracowałam logiczne techniki, które umożliwiają szybkie wykonanie paznokci. Moi klienci chętnie płacili od 300$ do 700$ za moją pracę 10 lat temu. Dziś moi studenci, zarówno początkujący, jak i doświadczeni profesjonaliści, dowiedzieli się ode mnie, jak stworzyć biznes generujący dochody w wysokości 5-6 cyfr, pracując mądrzej.

Odbierz BEZPŁATNĄ lekcję na temat 'Technika piłowania sztucznych paznokci' i przyspiesz tempo swojej pracy. Zostań o krok bliżej realizacji swoich marzeń zawodowych!

Otrzymasz link do wideo od razu po wypełnieniu ankiety. Chętnie zapoznam Cię bliżej. To tylko 2 minuty Twojego czasu, a zdobędziesz wiedzę na całe życie zawodowe!

Made on
Tilda